Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz dangerzone #17760 üzenetére

    Tuningban semmi. Én rev 1.0-át favorizálom.
    (#17758) csigi Miért jó a ventiszabályzás? :B Életemben nem használtam, s nem is fogom. AZ ok, hogy nem nyígatod a ventit ha nem kell, de akkor legyen manuális. Leülsz a gép elé, meglesed, hogy mennyi a cpu hőmérséklete. Ha 22°-os szobában vagy és alacsony, akkor pici kezeddel alacsonyabb fordulatra állítod. Ha nyár van és kánikula, akkor meg nyomod neki.. Ezek az érzékelők..Mire észbe kap nekem már késő. A 38*120-as ventijeim is érzékelősek, de..Milyen hő kell már ahoz, hogy észrevegye, forr a proci-melegszik kvra a TRUe..Mire érzékelné egy emberesebb tuning alatt, bőven késő. Az, meg, hogy pörgeti-levesz-pörgeti -á. Én mondjuk 2 verziót használok. Vagy megy 2600-on a TRUE ventije, (tuning-nyári hőség), vagy lehúzom a csatit és nincs venti. (alapon a rendszer és max 22°-os szoba. Esetleg beiktatok egy 3. változatot is, lekerül a 38*120-as és egy lájtos 120*120-as ADDA (medium), megy rá. Hangja nincs, s valamivel jobban hűt mint a csupasz TRUE.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák