Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Olympos #2022 üzenetére

    Hali!

    A pagefile.sys/hiberfill.sys-t egyik partíciómentő alkalmazás sem menti le, mivel nincs értelme, azon egyszerű oknál fogva, hogy minden restart után a tartalma módosul, nem tartalmaz olyan infot, amit az OS létre ne tudna hozni...

    A lemezkezelőben eltávolítani a betűjelét a meghajtónak, azt egyáltalán nem primitív megoldás. Nem tudom pontosan mi szándékod vele, csak sejtem, hogy sehogy se tudjanak hozzáférni az adatokhoz. Vannak olyan progik amelyek valóban "eltüntetik" a partíciót, de ezek használatát Én személy szerint nem javasolnám, mert sokszor összeakadnak particionáló progikkal, az Antivirus progikról nem is beszélve.

    Az a megoldás, amit vázolsz a végén, túl macerás és nem is fog működni szerintem...
    Talán ez lenne a legjobb megoldás: , W7+ Virtual PC + Bitlocker. :DDD
    (persze ehhez kellene egy TPM chip is az alaplapon)

    Fire.

    UI: persze azért érdeklődhetsz a "Milyen program, ami" topic-ban, hátha javasolnak valamilyen progit, amiről nekem nincs tudomásom...

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák