Új hozzászólás Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    Sziasztok!
    Mea culpa, nem olvastam végig a topicot, de a helyzet a következő:
    - még sose Ghostoltam, tehát előre bocs, ha hülyeségeket kérdezek... :DD
    -Win 98SE-ről lenne szó (nem az én gépem... :) )

    Tehát: egy Win98SE gép elszállt valami virustól, elvileg, még nem láttam a gépet.
    Én szerintem itt a legegyszerűbb egy format c: lesz, sok adat nincs a gépen, mert ha jól emlékszem 3Gigás vinyó van rajta, szinte csak írásra van használva, meg netezésre. A Documentumokat max. átmásolom egy cd-re, vagy akár az én HDD-mre (nem rizikós? bár szerintem nálam is lehet vírus, meg se merem nézni... :DDD). Majd úgyis az én gépemen is lesz szvsz egy format... :D
    Szerintem ha van vírus valami worm lesz, szerintem főleg a registrybe kavar be, nem hinném, hogy a .doc fájlokat érintette volna.
    Ha megcsinálom a formatot, a szüz rendszert ghostolni szeretném, CD-re rakni, hogy hasonló gond esetén csak CD-be, és visszaállítás (gondolom ez egyszerű, és így legközelebb az illető egyedül is boldogul... :)) ).
    Egy kérdés: ha közben a Dokumentumokban új fájlok jönnek létre, majd ghosttal visszaállítunk, az nem törli az új dokumentumokat?
    Hogyan kéne pontosan csinálnom? Milyen progival? Itt vmi 500KB-osat is emlegetett valaki.... :))

    Mindig az X jelöli a pontot...

Új hozzászólás Aktív témák