Új hozzászólás Aktív témák

  • mAtech

    aktív tag

    Sziasztok!



    Kérdés (topicot egy ideig olvastam, de nem találkoztam hasonló problémával):
    Adott egy bootCD (98 system), rajta egyedüli progiként a ghost 2003 exe fájlja. Vinyó az egy 40 GB ATA 50-50%-ban partícionálva NTFS-re. WinXP ugye a C-n van, minden egyes progival, ami nekem kell.

    BootCD-ről bebootolok, ghost elindít, local-->partition to image-->high tömörítéssel a D-re elkészítem az ''gho''kiterjesztésű fájlt. Remek!
    Kipróbálom mondom, hogy müxik-e a visszaállítás. XP telepítőlemezről bebootolok, majd a ''C'' meghajtó partícióját letörlöm. ''D'' ugye marad, rajta a mentett rendszerpartícióval!

    CD csere, be a 98-as bootCD (ghosttal). Ghost elindít-->Local-->partition from igame-->betöltetem vele a ''D''-n lévő előzöleg mentett képfájlt, amit nagyon szépen meg is csinál.

    Majd miután kész. Restart, várva, hogy az XP bejöjjön.
    Csakhogy NEM akar betöltődni, mivel kiírja, hogy a vinyó nem bootolható, legyek szíves betenni vmi bootolható eszközt (floppy, CD). :O

    Szal mit sikerül elbénáznom!!!???


    Köcc

    Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

Új hozzászólás Aktív témák