Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    Hali!

    3 "ghostoló" progit próbáltam eddig, de mindegyikkel meggyűlt a bajom.
    Norton Ghost 14, Paragon Drive Backup 9, Acronis True Image Home 12

    Az NG14-el nem foglalkozom a továbbiakban, mert ha sérül a system32 könyvtár vagy abban található rendszerfájlok, akkor(számomra elképesztő módon), nem képes bebootolni a saját bootcd-jéről... :F

    Paragonnál az a hiba lép fel, hogy nagy számban egyszerűen képtelen elkészíteni a backup-ot, hibával, hibakóddal leáll a művelet. A súgóban leírják a hibakód jelentését, szerintük hibás blokk(ok) vannak a HDD-n. Persze ennek semmi alapja nincs(biztosan nincs semmilyen hiba a vinyón). A hiba a legkülönbözőbb konfigokon, különböző OS-nél(xp/vista x86/x64) illetve a program Home(free) és Pro változatánál, valamint OS alatti backup-nál ill. USB-ről boot-olva is egyaránt jelentkezik.
    Találkozott már valaki ezzel a problémával, ha igen mi a megoldás?

    Acronis-nál meg nem akar elindulni a boot-os USB (pendrive)... :F
    "Loader Fatal error....."-t ír ki, és lehet újraindítani a gépet. A boot USB-t természetesen Acronissal hozom létre(Safe/Full módban egyaránt), de az eredmény ugyanaz...
    Erre is várom a megtisztelő válaszokat...

    Fire.

    UI: Az is megfelel, ha valaki javasol egy olyan backup progit, amit nem érdekel a system32 könyvtár állapota, lehet vele rendesen backupolni OS alatt és bootról is, valamint tud Boot-os USB-t készíteni és arról tud is bootolni..... :C

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák