Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz hyggelig #702 üzenetére

    Nekem kb. fél órával előtted, azóta is kicsit hiányérzetem van, elfogytak a tennivalók, kiürült ez a rendkívül hangulatos és tartalmas világ.
    Ugyan időnként már elkapott az ow játékok rákfenéje, kicsit unalmas volt a sok gyűjtögetés, de a sztori elsőrangú volt, bár igyekeztem nem figyelni a szájmozgást japán szinkron közben.

    Elemezgettétek a mellékszerelők történeteit, ezt én is megtettem pár napja, mert foglalkoztatott, de én már akkor két részre bontottam az értékelésemet. Nálam nem fedte egymást a sztori és a befejezés értékelése, mert volt olyan történet, ami kifejezetten tetszett, viszont a befejezés kiábrándítóan csapnivaló volt, ide a Maszako sztorit tudnám sorolni. Egyik pillanatról a másikra véget ért, miközben olyan hosszú felvezetése volt, hogy már-már a főszállal vetekedett.

    Ishikawát magát nem kedveltem és éppen ezért általában finnyásan álltam neki a következő etapnak, viszont ez a történet és főleg befejezés tetszett a legjobban, talán mert a szereplők jóvoltából mintha magamat, a saját kétségek közötti vergődésemet láttam volna a szamuráj és a ghost lét között.

    Yuna története nagyon kiegyensúlyozott volt, mondhatni az ő karaktere került hozzám a legközelebb, talán mert a kezdetektől velem volt, megmentett, élvezet volt játszani a meséjét.

    Norio, vele voltam a legjobban bajban, minden bajom volt ha csinálnom kellett, untam, kötelező jelleggel ledaráltam, viszont a befejezés meglepetés faktora az egyik legkomolyabb volt a többiek között, csak sajnos odáig elég hosszú út vezetett.

    Kenji története mókás, de egyben kihívásokkal teli is volt, kedveltem.

    Időnként azt éreztem ezekkel a történetekkel kapcsolatban, hogy túl hosszúak, feleslegesen vannak ennyi részre szabdalva és helyettük, vagy a szakaszok összevonásával nagyobb teret lehetett volna adni más mellékküldetéseknek, még több élettel megtöltve a világot.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák