Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KnightMan

    csendes tag

    válasz tisvol #1656 üzenetére

    Megerősítem tanult tisvol kollegám véleményét :D. Nekem eddig az esetek többségében valamely paraméter változtatásakor az arra épülő számítások is változtak. Kivételt képeznek persze a bonyolultabb műveletek, mint pl az agyonívelt elemeknél, mert ott azért sok egyszerre a számolnivaló. Természetesen a 2D-t nem rajzolom meg, majd a gép megteszi, csak be kell szúrni a nézeteket, aztán irány a metszet oszt kész. Azon is megváltozik minden amit korábban módosítottál.

    [Szerkesztve]

  • Cleo

    tag

    válasz tisvol #1656 üzenetére

    Igen az, azt hiszem
    Tudom, hogy működik, müködött mind 2-nél, itt csak a jelenlegi verziók összehasonlítására vagyok kiváncsi, mert már nem foglakozok velük egy ideje, de lehet hogy később kell.
    Kezdetben terveztem mind kettőre, viszont a ProE-nél akkoriban sokkal kevesebb az utasítási készlet az SDKból. Így megmaradt az Inventor 5, utána 6. Jól is működik a program csomag, apró kellemetlenséget kivéve. Nevezetesen, amikor a 2D nézeteket generálom a 3Dből (szintén automatikusan, progival), több műszaki paraméter rejtélyes módon nem hajlandó megjelenni automatikusan a műszaki rajzon, pedig ha manuálisan csinálom a 3D ből, mindig OK. Írtam az gyártónak, de csak igéreteket kaptam , hogy majd nézik utána az SDKban. Végül írtam egy segéd progit, ami automatikusan paraméterezi magát a 2D-t rajzot és kész. (Az Unix Grafics-nál nem volt ilyen probléma, igaz ott C-ben)

    Atlantis: Mi a probléma pontosan? Mindig Mod gombot használom, de több IE ablakkal dolgozok, nem szabad?

Új hozzászólás Aktív témák