Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Shiro #19466 üzenetére

    Abban én is egyetértek, hogy a crimson moon dynasty nem teyvat-i, viszont elméletileg nem is descender. Descender az, aki az istenektől, a sorstól és irminsul-tól független. Ha jól tudom nahidától azt tudjuk meg, hogy 3 descender van és az egyik a traveler, a másik 2 meg a first who came és a 2nd who came (ha jól tudom). Se a sibling, se perinheri, se a crimson moon első tagja nem számít descender-nek.

    De a descender sosem jött el, legalábbis a Travellerig (úgy tűnik).
    that transcendental person from beyond who the Kingdom orphanage was awaiting never arrived

    A kaszát jó, hogy említed, azt elfelejtettem elolvasni, bár sokminden nem derül ki a leírásából, a CMD bukásáról ír, majd hogy az ED is követte őket a bukásban. Talán annyi érdekes, hogy a CM kihunyásával csak a Balemoon maradt. (Bale: evil considered as a destructive force).

    Perinherinek csak CM látomása volt, hogy erejét megszerezte e az nem derül ki.
    Én az animált shortra sem alapoznék, mert az nem ingame "emlék", hanem a playereknek készült content.

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák