Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike

    veterán

    válasz F34R #2570 üzenetére

    elég jó a fagyos vidéken a rá adott pluszok miatt

    a tervezésről:
    most már 3 fegyvernek is fog kell, gondoltam farmolok kicsit ma. természetesen a buborékos ad fogat, mert mi más, de ok. farmolni is utálok és a buborékost is, de ugye muszáj (lehet kárörvendezni, ahhoz képest amiről pofáztam ugye :)
    na szóval condensed resin is megvan, de gondoltam előtte még mászkálok kicsit
    aréna, két robottal. először lőttem őket a teleport mellől, de nem tetszett nekik hogy Zhongli oszlopa miatt nem találtak el, igy szépen visszafordultak majd visszateleportáltak a helyükre. ezt többször eljátszottuk, szóval így vannak programozva. kénytelen voltam lemenni és nemi hadakozás után elkentem a szájukat. a kis szellem megmutatta a sorrendet, erre visszajött a két robot. úgy nyúvadtam ki, hogy öröm volt nézni. úgyhogy menekülőre fogtam. visszateleportálás után látom hogy a melegítő oszlopok egy része tiltva van, plusz még vihar is van.elmentek ti a picsába! aztán ha ezt a kettőt valahogy megölöm és felkel a szarvasisten, mi lesz még? villámlani is fog közben? itt léptem ki. és ennyit mára a fogakról.

Új hozzászólás Aktív témák