Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    Sziasztok! Nagy help kéne. Tudom mindenki Genius fan itt, de remélem azért kapok egy kis objektív felvilágosítást!
    :)
    A két jelölt:
    CREATIVE 7.1 ITRIGUE T7900

    vagy

    GENIUS 5.1 FADOBOZOS 3600W + Távir. / GENIUS 5.1 FADOBOZOS 3600W FEKETE
    ( nemtom mi a különbség :) )

    szal Creative T7900 vagy Genius 5.1 3600?

    A szempontjaim:
    1.: Kristálytisztán szóljon (mármint minnél tisztábban :) )
    2.: Minőségi, időtálló legyen (pl ne tudjam 1 év alatt kiütni, mivel maxon kell használni :) ) meg felhasznált anyagok stb.
    3.: A teljesítmény, hangerő csak harmadlagos, elég jó fülem van, nem kell annyira ordíttatni. Persze nem árt ha bírja a témát. Egészen pici szobám van. 5m x 2m, jópár szekrénnyel, viszonylag kicsi a hely, így vegyétek figyelembe.
    Ja és eddig fülesen is halkan-közepes hangerőn hallgattam mindent, meg a kis sztereó asztali szemétdobozaimon is halkra volt a zene állítva, a teljesítmény ezért sem akkora szempont. Na meg a családnak is pihennie kell néha :)

    Please help, nagyon nem tudok dönteni!!! Amit eddig tudok, hogy a Geniusban brutális erő lakozik, fa!!!, és ahogy a szavaitokból kivettem sok embernek bevált.
    Ami a T7900 mellett szól, hogy szeretem a Creative-ot, hangkari, füles bevált, amit olvastam róla eddig az jókat mondott, pl hogy nagyon szépen szól és elég minőségi, csak az a baj hogy viszonylag kevés embernek van, így nincs átfogó képem a dologról.

    Két információ teljesen hiányzik, az egyik hogy a Genius kristálytisztaságban hol van :) A másik pedig hogy a Creative az erőben hol van.

    Plx ha tudtok minnél több dologra válaszoljatok, minden információt szívesen fogadok, szedek minden igét :) Előre is köszönöm szépen a helpet. Mégegyszer, ez nem egy flame indító HSZ, hanem egyszerűen segítségkérés :)

    Ja és mégegyszer, próbáljatok objektíven ítélni :B Olyan lenne a jó aki mindkettőt hallotta működés közben ;)

    Várom a válaszokat!

    MOD: kiszedtem pár szmájlit :))

    [Szerkesztve]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák