Új hozzászólás Aktív témák

  • Neuronetic

    csendes tag

    Hello!

    Most sikerült vásárolnom egy Genius SW-HF5.1 5000-es hagfalszettet.
    Előtte egy Cretive 5.1 volt és írtózatosan szerettem mert tök jól szólt, összeduktam és minden ment.Csak sajna lejárt az ideje, kiszolgálta a lelkét.

    De ez a Genius, egy xar, összedugtam a régi SB live 5.1-gyel és mintha valami 1000-forintos gagyit hallgatnék, 0 basszus nélkül. Olvasgattam itt a fórumokat és sok helyen azt láttam, hogy probléma volt ezzel a párosssal.Ah gondoltam tényleg régi meg minden, vettem is ma egy Audigy 7.1 SE-et.Na majd ezzel.

    Mikor beszereltem, felált a rendszer, driver feltesz, és, és , ....semmi. Ugyanolyan xar.

    Mondjuk minden müxik csak éppen semmi basszus.Ha pedig bekapcsolom a bass redirectiont akkor meg talán valami ici pici motoszkál, dehát kérem az semmi.
    (a creativom kivert a szobából)
    Mondjuk a Center is csak furcsán magassan szól a többihez képest.Gondoltam állítgatom az Equalezert, mert más fórumokon a megoltás az volt: ''Hogy csavargattam meg huzogattam azt jó lett''. Hát én is csavargattam meg huzogattam azt semmi.

    Már nagyon idegbeteggé tett ez az egész még egy nap és úgy röpül a francba, hogy szétmálik a fadoboza is, a gépemmel együtt. :W :W

Új hozzászólás Aktív témák