Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz lizRRR #13318 üzenetére

    ok. kifejtem. lasan mondom, hogy te is megértsd. nem lesz gáz-ár-e-me-lés.... :DDD

    1. bedobtad, hogy van egy eladó vga-d. ide. a szaktopicba. nem szabályos, de már más is megtette, nem főbenjáró bűn.
    2. kaptál pár kritikát, hogy drága.
    3. az árat döntően senki nem védte meg, tehát lehet benne valmi. de mégha mindenki hülye is lenne itt rajtad kívül, és neked lenne igazad, akkor sem ez a helye, hogy megmagyarázd. mert eleve ide sem jöhettél volna az eladási témáddal. ok, hogy bedobtad a köztudatba, hogy van eladó vga-d, de nem folytathatod a végtelenségig a témát. itt nem.
    tehát: ha már egyszer idejöttél az eladási témáddal, akkor viseld is el a kritikát.
    4. és még fafej is vagy, mert a poént sem érted. de ezt én már előre sejtettem, még ki is írtam hogy vicc volt. erre meg lereagálrad azt is...

    de szerintem még ezt is meg fogod tudni magyarázni...

    na, mind1....

    a te részedről egy elfogadható reakció lehetett volna a beárazási kritikák után: "ok gyerekek, de én ennyiért megpróbálom, hátha elviszik." ennyi. nem saját nézőpontú képletek hosszú sorával szétoffolni, flame-et generálva, megmagyarázni a dolgokat. senkit nem érdekel, hgy mennyiért vetted. ingatlanos vagyok, és napi szinten küzdök az olyan hülye eladókkal, akik úgy árazzák be a kis hervadt lakásukat, hogy menyiért vették, vagy mennyi pénzre van szükségük. a vevőt ez rohadtuk nem érdekli....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák