Keresés

Aktív témák

  • Robaj

    addikt

    válasz moongoose #545 üzenetére

    BF2 és FEAR-re is azt írták anno :))
    Most meg egy sima ''középkategóriás'' vidkarival med-high procc/memótól függően.
    Az adataimnál lévő configgal med-high a BF 2, FEAR is med-high (csak azért, mert kevés a procc)

    UI: Igaz árnyékok OFF FEAR-ben, mert kevés a kari... (256-al sem lenne jobb)
    Ja és kalkuláld bele, hogy a 256-osnak rosszabb az időzítése, olvass PH 1ik cikkét, ott is írták, hogy MOST még felesleg. Csak aza gáz, mire kell 256 ram karira, addigra 6600GT is kevés lesz...

    HELYEDBEN én várnék 1 picit az ATI X1xxx-ekre, hátha árcsökkenés lesz...

    cucujka: Már csak egy A64+alaplap kell és tök zsír lenne a configom. Bár akkó meg kezdhetnék előről fejleszteni mindent :)) :O

    Ja és én csesztetni akarom, csak elmondtam a ÉN véleményem, az Ő véleményét is elolvastam melyet tiszteletben is tartok.
    Aztán ne nekem legyen igazam :DDD

    [Szerkesztve]

  • Face8814

    őstag

    válasz moongoose #545 üzenetére

    Az újságok sokmindent írnak. Írták hogy 32 pip lesz az x1800XT-n. Erre mennyi van rajta? 16! Szóval majd ha kint van a gamma, majd meglátjuk mi kell hozzá. Addig meg felesleges róla beszélni. Vagy ha még legalább egy demo lenne róla. De az sincs!

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Aktív témák