Hirdetés

Aktív témák

  • ujhagyma

    csendes tag

    üdv mindenkinek
    gondom van a gépemmel, de nem tom mi.
    A következőket tapasztalom
    Boot-oláskor mikor a vga adatait írná ki el van csúszva a kép, kb 1/3 monitornyit balra. ugyanez a biosnál is, viszont amikor a memot számolja akkor minden sirály. a 3d-s gémekkel nem tok játszani, mert iszonyat módon szaggatnak. cirka 15-20 fps-t produkál, ezt bf-ben tapasztalom leginkább, főként azt nyüstölöm ugyanakkor 3dmark03-ra 7500 pont körüli érték jött ki.
    Ez azóta van mióta megvettem az uj karimat egy Aopen 6600 GT-t
    Akkor még egy gigabyte ga-8ipe1000 lapom volt, amit mára felcseréltem egy abit is7-e2-re, de nem változott semmi. Cseréltem már procit és memoriát is.
    Kezdetben azt gondoltam, hogy a kari sz*r, de bedobtuk spanom gépébe és hibátlanul működött. Ekkor jött a nagy 5let, elhoztam tőle az 5600 fx-ét, de nem volt javulás.
    Kiszedtem a memot (512/333 MHz) odaadtam neki azt is tesztelésre, de nem indult vele a gépe. Hja, gondoltam éljen megvan a gond, ám az ő memoját berakva az én gépembe szintén nem hozott változást.
    Teszteltem a vinyóimat hdtune-nal, de semmi hiba. memtest szintén negatív volt szal minden jó, de mégsem m1
    Segítsetek légyszi, ha tudtok, mert már tele a hócipőm :((( :((( :(((

    ''Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!'' Yoda

Aktív témák