Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zacci

    aktív tag

    válasz atthany #18256 üzenetére

    Hi,

    Termeszetesen nem. Xiaomi scooter vasarlassal foglalkozo forumokrol vettem az infot. Mivel semmifele infom nincs a sajat rendelesem alapotaval kapcsolatban (HK), igy elkezdtem kutakodni es igy kezdett osszeallni egy fajta kep.
    Nem tudom milyen a TomTop, nem ismerem. Mivel a GB ertekelesek is erosen kamu, vagyis csak a pozitiv ertekelseket rakjak ki, a negativot ignoraljak, igy feltetelezem a Tomtop oldalon levo ertekelesek is hasonloan objektivek lehetnek...

    Egyelore keves emberkenek erkezik meg, es sokaknak nem, vagy varsz meg nehany honapot, mig lejar meg a paypal vedelem is, aztan futhatsz a penzed utan.
    A GB kussol es tovabbra is arulja a cuccot ugyan azzal a szallitasi moddal, ami jo esellyel soha a budos eletbe nem fog megerkezni.
    Ha veletlenul megiscsak megerkezik majd irk rola, hogy milyen. Egyelore annyit tudok, hogy a 2016-os medelleknel gond volt a KERS rendszerrel. Eldurrantotta az elektronikat, de szerencsere konnyen javithato.
    Alapveto gond akkor volt, ha teljesne feltoltve elkezdtel mondjuk lejton lefele gurulni vele es a KERS miatt tul akarta tolteni az amugy is fullra toltott akksikat. De allitolag random is elcsattant az elektronika.
    A 2017-es verzioban mar elvileg orvosoltak a problemat.
    En mar probaltam egy 2016-os verziot es nagyon nagy flash :C
    Egeszen jol gyorsul, a fek is eros, foleg ha megy a KERS is. A sebesseg szerintem boven elegendo (kb. 25km/h), mivel kicsik a kerekek ennel a sebessegnel mar oda kell figyelni, kulonben pofara eshetsz :DDD
    Egyebkent elso osztalyu a minosege ! Az itthon arult 2-300e-res kategoriat siman veri szerintem. Formaban, anyagminosegben, tudasban (KERS, tempomat, hatotav, hatso tarcsafek) mindenkeppen !

    Silent77,

    ok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák