Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stol

    addikt

    válasz bullseye #6521 üzenetére

    A gyártó szétborította és mivel: "mellékelve egy levél mi szerint kenési rendélénesség miatt ment tönkre a készülék! Nekem ebben a dologban több furcsa is van...!".... már nem fűzte össze. Úgyis garr. vesztes.

    "1. én pontosan úgy és azt az benzin/olaj arányt használtam amit a gyártó előírt..!"

    Ellenben a vásárló nem tudja ill. meg se nézte, milyen műszaki paraméterű olajat kevert a motorhoz. (Benzinkúton kapható, oszt jau.)
    Igen, a kétüteműnél is vannak olajbeli eltérések, mint a 4 üteműnél sem egy féle olaj kell minden autóba.

    "2. Én amikor először elvittem a szervizbe nem volt benne benzin a szervizes öntött bele majd állítólagosan megjavította de a tankban még mindig az ő benzinje volt amivel kb. 10 percig üzemelt..!"

    A kisgép szervizek jó minőségű Husqvarna és vagy Stihl olajat használnak. Valamint, 10perc üresjárástól nem fog még egy szar olajjal sem a hónolás lekopni a hengerről és berágódni a csapágy.

    3. pont necces, de ha több száz ilyen esettel találkozik már a szerviz, meg is érthető valahol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák