Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Superhun #17024 üzenetére

    A gsm boltok többsége szürke importos cuccot árul.
    Régen (most nem tudom, hogy így van-e) volt ott mókolt, cuffantott áru is (pl biatorbágyon volt raktár ahonnan raklapszámra tüntek el cuccok, pl telók).
    Ezeknek a boltoknak a szervizháttere kb 0.
    Nyilván ezeket tükrözi az ár.
    Világos, hogy esetünkben a samu.hu-ról vásárol az ember az drága.
    Viszont az ilyen nagy gyártók termékeit meg lehet vásárolni az mm-ben, euronicsban, tescoban stb-stb. Olcsóbban is mert ugye ők mennyiségi kedvezményt kapnak.

    Régebben írtam. Írom most is. Majdnem minden nagyobb gyártónak van termékkövetése, regisztrációja, anyámkenya és a többi és a többi.
    Egy ilyen értékű, de bármilyen értékű vásárlás előtt a supportot fel lehet hívni (me asusnak, samunak, meg a többinek van magyar supportja, ha nincs lehet nekik írni, még rettentő rossz angolsággal is), hogy adott boltról ők tudnak-e.
    De ha erre lusta vagyok, nem jutott eszembe, bármi. Haza megyek és regisztrálom a cuccost esetünkben a samu.hu-n. Ott kiderül, hogy baj van. Akkor viszem is vissza.
    Ezért jó az online vásárlás. Megjön a cucc. Ránézek, hogy hivatalos forgalmazón keresztül jött-e be. Ha nem elállok a vásárlástól. Meg elfelejtem a boltot is.
    Végezetül egy örök igazság. Sokszor az olcsóbb a végén drágább.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák