Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba_20_

    őstag

    válasz ML320 #1438 üzenetére

    ML320 írta:
    Én betartom, és amennyire lehet betartatom ezeket. Mi ezzel a gond? Ez nektek a rossz mentalitás?

    Minden törvény úgy kezdődik: "Amennyire lehet, tartsd be". Nem igaz? :))

    ML320 írta:
    De tudod egyáltalán, hogy én hol dolgozom? Volt dolgod velünk? Gariztattál nálunk? Vagy egyáltalán dolgoztál kiskerben? Néhány mondat kiemelésével behartárolsz, és ha felemlegetem a jó kis vevői genyóságokat, akkor még vagyok meghurcolva?

    Az említett témában teljesen irreleváns, hogy te hol dolgozol, volt-e dolgom veletek, gariztattam-e nálatok, vagy dolgoztam-e már kiskerben. Egyetlen mondatodat se emeltem ki, a tényeket írtam le, amin nem változtatnak senki érzelmei, így a tieid sem. Ha pedig továbbra is a személyem lesz az érdeklődésed tárgya, akkor tényleg nincs értelme erről vitatkozni. Nem gondoltam volna, hogy épp te fogod elkezdeni a vitapartnered szapulását(hol dolgozol, ki vagy te stílusban), amikor te nevezted ezt fő gondnak. Vagy ezek szerint nem is akarsz érdemi vitát folytani ebben a témában?

    Leírtam, hogy mi okozza a problémát és leírtam két lehetséges utat is. Melyből az egyik nem eredményez megoldást. A másiknak pedig nehézségei vannak, de végül eredményt hozhat.

Új hozzászólás Aktív témák