Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz bzs73 #83712 üzenetére

    4,2 vagy 4,3 Ghz nálam is szuper, most 4,5Ghz-ra tettem itt is jó ha nem tesztelem erőből. :)
    Ebben az esetben bekéri a 140+Watt fogyasztást és felmegy a csillagos égig lassacskán ha tartom a fogadást ami már nem jó. Persze asztali alaplappal más lenne a helyzet a hűtő miatt. Hát ezen még dolgozni kell. :) Meg kellene látogatnom a mestert. :DDD Delidet csak tőle akarok. :K
    És miért akkor a 4,5Ghz ha alatta is jó? Mert most jelenleg ott stabilabb minden. Ez a cpu vga páros nehezen simul össze. Ha ebben a magasságban vagyok akkor simán futnak a dolgok. A legjobb tesztelés optimalizálás szempontjából észrevételem szerint eddig a Chernobylite játék benchmark tesztje. Így most a jelen konfigomnál nem jön elő mikroakadás. Szóval azt vettem észre ha nem nagyon veszem vissza a cpu alap beállításaimat akkor minden jobb. Csakhogy abból visszább kell vennem pénisz méregetésnél már sok. :DDD
    Játéknál viszont nem sok. :R

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák