Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    addikt

    válasz echterion #76458 üzenetére

    Probald ki a gp76 vagy ge76 os szeriat az msitől.
    A ventiket szépen fel lehet dzabályozni igényhez mérten,de azzal tisztába kell lenni ,hogy a hűtés/légszállítás zajjal jár. Az egy duma csak hogy ilyen meg olyan halk sok laptop persze mert nem is vissz annyi levegőt és nem is hűt annyira.
    Sajnos ezek a laptopok egyik sem jatekra van hegyezve,jo marketing fogas csak a gametkedes ,de egy asztalival soha nem fogja gelvenni a versenyt,es ahoz merten draga is hiszen nem tudod ugy boviteni zuningolni esetleg oc-ni ahogy szeretned. Persze lefut rajta par jatek meg el lehet velük bohockodni de soha nem lesz olyan zokeletes mint azt sokan varjak. Ehez kepest fent igaza van a kolleganak h kozel 1-2m es egy kacat sok szeria....
    En pont ezert nem rugoztam a ram cseren sem h 1 vagy 2 r vagyis rakerdeztem de erre mar nem koltottem,pedig nagyon durvan lehetne venni belle jobbat cl22 rol cl16 ra. 3200 rol 3600 ra stabil lenne stb de felesleges a kulonbseget inkabb elrakom a kovetkezo szeriara/gepre

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák