Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz DonDragonka #72101 üzenetére

    "Továbbra se értem "

    Igen ez a probléma.. ahogy hónapokkal ezelőtt is ugyanezt a kört lenyomtuk... de inkább engedjük el most is ezt az egészet, mint akkor anno tettük, főleg úgy hogy kikéred "ne személyeskedjünk", erre egy komplett bekezdés tőled az :)
    Így valóban értelmetlen meg azért is, mert érdemi választ nem kaptam továbbra se, csak egy bekezdésnyi jarrod-ekézést, mikor alapból nem is ő a téma, csak egy "eszköz" jelen esetben...
    +azt is tudtuk eddig is, hogy jarrodnak ez a munkája ezzel se mondtál újat, de lényegtelen is, HA többnyire hihető értékek jönnek ki neki (+eltekintve a mérésből adódó difi-től)... Nyilván más lenne az eset ha durván befolyásolt eredményei lennének, de akkor nem is lenne ekkora nézettsége szerintem.. de ha nem hiszed el az értékeit, szíved joga, még mindig ott a lehetőség más csatornát nézni, és azokon bemutatott értékekkel összevetni. Személy szerint én még mindig sokkal előbb hiszek neki, akinek van lehetősége 30+ gépet letesztelni és 16+ gpu-t, mint neked akinek van 1 asus gépe (talán egy webcam-mentes G733QS ha jól rémlik?)

    (Egyrészt sokat segítene a megnemértési problémán, ha általad említett "vén" létedre nem ilyen gyerekes tecsőhuszár szavakkal dobálóznál, másrészt az ó és ő egymás mellett van -nálam legalábbis-, és fel se merült hogy esetleg elgépeltem? de ha nem is, akkor sincs semmi.. ebbe belekötni óvoda-szint.. amúgy c1 van angolból ha annyira izgat)
    (az meg, hogy a múltban milyen misztikus IT-s hozzájárulásod volt kis hazánkhoz, senkit nem érdekel, itt most gamer-laptopokról van szó.. abban volt? mert akkor mutasd meg, kétlem hogy titkos lenne és még talán hasznos is lehet a topik számára is.. ha pedig nem, akkor minek hozod fel vitaérvként?) :F

    Sokat dillemmáztam, hogy egyáltalán válaszoljak-e, hisz múltkor se jutottunk dűlőre, de ahogy látom összesen 1 dologban értünk egyet, hogy jarrod valóban betehetné a tesztek linkjeit a videóinak leírásába, hogy akit érdekel a grafikon hitelessége utána nézhessen. Lehet ha írsz neki, elküldi.

Új hozzászólás Aktív témák