Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz ertzuio #60659 üzenetére

    "időtálló konstrukció" ezt vagy vedd ki, vagy enged el, vagy addj hozzá még legalább 250 pisztolyorrú Mátyást. (jk)

    + ram + HDD (de inkább még egy SSD-t) még tegyél bele (és ugyan ott leszel) - Acer Helios 300 [notsponsored] (1660Ti)
    Lagion 5-ök jól szerepelnek nem kell tőle félni, és elég jól összerakot darabok.


    Dell "Inspiráció" G5 gamer csodáról jót nem igen hallottam, de rosszat se olyan "mehhh". (amúgy meg, ha Dell akkor Alienware mi más :DDD (Jó... Latitude még jöhet))

    De majd a "guruk" jönnek és feltörlik velem a padlót :B

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • motifator

    senior tag

    válasz ertzuio #60659 üzenetére

    Ahogy az előttem szóló mondá, időtálló masinát nem biztos, hogy ebben az árkategóriában keresendő, illetve én a 1650Ti is elengedném. Minimum 1660 Ti , de már az is kompromisszumos, a jövőre nézve főleg. Nekem az előző gen. G5 van, nem tudom, hogy újra megvenném-e. Alapvetően nincs vele bajom (már), de azért van tőle jobb ebben az ársávban. Az új G5 (5500) pedig nagyon műanyag lett, az egyik kollégám 1660Ti-vel beruházott egyre, csak dell jöhetett szóba nála, volt szerencsém összehasonlítani, az 5590 nekem jobban bejön , pedig az sem egy nagy ász.
    Nekem tetszik az Omen visszafogottsága, a régiek nem jöttek be, de semmi tapasztalatom vele. Viszont, ha ebben az ársávban keresgélsz a Legion-t is lehet számításba venném, az új sorozat igéretesnek tűnik, ha egyszer tényleg megjelenik.

    Funky + Jazz

Új hozzászólás Aktív témák