Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz #45687808 #58473 üzenetére

    Itt SMS jon elotte, fel is hiv a futar otthon vagyunk-e (nehogy feleslegesen jojjon), valamint ala is kell irni.

    Szoval ez valami helyi sajatossag lehet, mivel mar a rendelesen is ott van, hogy alairas szukseges az atvetelhez.

    Lehet ez a fajta ertesites/alairogatas csak az expedited shippinghez jar az Amazonnal - en altalaban azt hasznalom.

    BTW: hasznalja valamelyikotok az Amazon Prime szolgaltatasat?
    Van ertelme (ha csak havi 1-2 cuccot rendelek)? Filmekre ott a Netflix - nem tudom van-e nagyobb valasztek vagy masabb kinalat a Prime-on.

    Elsore a Razer kijelzoje jobb a Mac kijelzojenel (legalabb nem glossy) - bar meg csak YT FullHd videokat neztem. Elethubbek a szinek - bar en nem vagyok grafikus, max azt mondom amit erzek. Teljesitmenyben is top, nincs mar normal/fullscreen kozotti atmenetnel akadas.
    Macen minden esetben megakad, kimarad a hang majd folytatotdik.

    A hangja nem veszes - legalabb nem porszivo. Azaz van suhogas amikor durvan terhelodik (pl. 3dmark kozben - de amugy nincs hangja. Ha van is, akkor nem magas hangu visitas. A mac magasabb hangon suvit. Persze ez majd meg kiderul, nem nagyon ertem ra foglalkozni vele.
    Meg a Biosba sem leptem be.

    Ujjlenyomatot nagyon vonzza, de ez nem ujdonsag. Kell egy tok vagy taska - az eddigi 13" puha taskaba nem fer be (nem meglepo).

    A hangszoroja jo. hangos is es egesz jol szol. Nem egy komoly rendszer, de irodaban konferenciazni is eleg lehet. Van hozza Dolby Atmos - azzal meg jatszani kell, mert a beallitott presetek nem tul jok. Van ami harsany, van ami mosott.

    Akkuidot meg nem tudtam tesztelni, ugyanigy a TB3 kapcsolodast sem. Egyelore wifin ment.
    Volt egy jo oras idoszak amikor valami Windows Update miatt csak a szokasos Do not restart volt a kepernyon. Na ott hangoskodott - nem tudom mit csinalt.

    Gyartasra 2020 Novemberi, a windows is egesz friss volt rajta.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák