Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz RM007 #50111 üzenetére

    Én már sajnálom azt a laptopot, engedd el szegényt hadd távozzon végre az örök cybertérbe.

  • frame120

    tag

    válasz RM007 #50111 üzenetére

    Nyilván nem örülök a bajodnak és teljesen jó szándékkal írtam amit, afféle gondolat ébresztőnek, hátha találsz egy számodra szimpatikusabb utat. Természetesen nem muszáj megfogadni az ilyen kéretlen tanácsokat. Igazából érzek kis ellenségességet a válaszodban, de betudom annak, hogy kéretlenül beledumáltam a dolgodba.

    Egyébként az asus laptopok szoftveres támogatása egy köpedelem, viszont ettől még szoftveres a probléma. Szerencsére ennyitől még nem kuka érett egy masina.
    Windows update meg kicsit mindig lutri. Nekem se szokott gondom lenni vele, egyelőre most is csak ez az egy program adta meg magát.

    Mindenesetre sok sikert a géped javításához, remélem sikerül megfelelő alaplapot találnod hozzá. :R

  • gago1975

    őstag

    válasz RM007 #50111 üzenetére

    Te szerencsétlen, mert a win szemétkedik és kiadott tegnap egy állítólagos "biztonsági frissítést" és összeomlik egy gépen a windows, esetleg a gaming center, az nem a gép hibája.
    Ennyit tudsz, Ja nem, még ennyit se.
    Örülnél te egy fele olyan jó gépnek mint ami itt sokaknak van.

    Próbálsz itt alázni másokat, ahelyett, hogy elgodolkodnál a stílusodon, de tudod már nem nevetséges vagy, hanem szánalmas.

    Nem vagy kioktatva, csak mert már többen is mondják, hogy cseréld le azt a matuzsálemi gépet. Nem megsértődni kell, hanem cselekedni.

    Ja ha már a behaloknál tartunk, kié is a sz@r???
    Nekem meg meghalt az alaplapom, azt mondja egy szerelő. "Technikai káó"....a boltosok szerint rétegszakadás lehet a cpu-nál. Visszajött úgy mintha hozzá sem nyúltak volna + hiányzott a 3-ból az egyik cpu lefogató csavar. Talán azért hogy lássam belenézett. Semmi ragasztás semmi cpu reball, meg sem próbálta javítani.

    Szerinted miért nem javították??? Mert már nem érdemes, félt hozzányúlni, nem akart magának problémát, ezért inkább visszaadta.
    Amennyit ráköltöttél idáig, arra a maga idelyében középszerű, de mára már elavult gépre, abból a pénzből matyee simán adott volna neked egy olyan GPU nélküli csúcs Clevo-t, amibe simán bele tudnád tenni a p5200-őt, fel is ajánlotta neked nem is egyszer, de annyira korlátolt, csökönyös vagy, hogy csakazértis meg akarod mutatni.

    Azért mert itt már "mindenki" kész van tőled, sokakat elüldözől, elmennek azok az emberek akik itt tényleg a szakmát képviselnék mert már elegük van belőled, azt meg csak magadnak és a hozzáállásodnak köszönheted. Értsd meg, hogy itt már nemigen fogsz olyan tanácsot kapni, mint amire te vágysz.
    Neked mi a célod??? Ezt a fórumot is tönkre akarod tenni???

    Ja és szégyeld magad, hogy oylan embert próbálsz meg privát üzenetekbe pocskondiázni, aki eddig ugyanúgy mint ahogy neked is, másnak is segített, szakszerű munkát végzett veled együtt sok 100 embernek. Egy olyan kivitelezhetetlen project miatt ezt műveled vele, ez azért már mindennek a teteje.
    Ez tudod már becsület sértés, amit a törvény büntet.
    Azért mert a te MXM foglalatod 115W-ig GPU-t kezelni és a p5200 150W-os arról nem Ő tehet, továbbá a többi egyébb problémádat se Ő okozta.

    Szeretnék megkérni minden itt jelenlevő forumozót, akinek RM007 privát üzenetet küldött valótlanságokat állítva, hogy "KillHates mester" tette tönkre a gépét, az itt jelentkezzen.

    Figyeld meg, rá fogsz fázni és ki fognak innen tiltani, magad alatt vágod a fát.
    Szerintem próbálj meg "józanul", nyugodtan írni, és nem egyből mindenkinek nekitámadni.

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák