Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Pocok256 #26325 üzenetére

    Az jó és örülök neki, de ezt most miért írtad ide? Aztán erre válaszolva meg a többire jön majd hogy megint tele offolom a topikot, pedig érted mi a szitu. :U

    Nálam sincs gond, csak próbálom kihúzni a határokat ameddig csak lehet. Menj a topik elejére hogyan kezdődött és olvasd a topig gazda izgalommal teli beszámolóit.

    Ez a 4 éves gép amit tud, azt semmilyen más lapos sem tudja a mostaniak közül, értsd úgy, amire ezt tervezték, és lett belőle eddig....(Muerte hasonlókat mondana, és már fejtegetett korábban)...na pont ezért nem kell nekem semmi más Alienware meg főleg. Tervezett teljesítményének sokszorosát hozza, más típusokhoz képest könnyebb szétkapni, javítani, bővíteni, modolni, mire Killhates a tanúm. Sőt hamarosan vízhűtésem is lesz hozzá, ami a lapos belső konstrukciója miatt kivitelezhető. Na ezt a varázst semmi más nem tudná nekem most pótolni. És ha piszkálás alatt a mostani nagy meleg miatt, mert kímélni szeretném a laptopom, azt értjük hogy 4 magon 3,6Ghz-ig tolom csak a tempót a cpu-nál, és azt throttling mentesen(max turbó) hozza ameddig csak kell, akkor az szerintem elég szép, és bőven elég mindenhez jelenleg ebben a topikban. :)

    További szép napot. :R

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák