Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz kreten67 #23616 üzenetére

    Képek alapján nagyon pöpec állapotban van. Pedig már elcsábultam, hogy építek egy PC-t, mert most olyan szituban vagyok, hogy igazából netezésre van egy 14-es céges laposom, ha meg nagy ritkán játszanák, arra egy asztali az 55-ös tv-re kötve ideális lenne, a saját, vezeték nélküli egér+bill párossal (beszámoltam a laposba egy PC-t, ami egy napig volt nálam, és így használva meglepően kényelmes volt, és az 1050ti is meglepően jól bírta a 4k kijelzőt). A TV elég közel van most a kanapéhoz, az egeret is lenne hová tenni, szóval nagy a csáberő és még úgyse volt 1366-os platformon, legalább kipróbálhatnám az ottani hatmagos "csodát". :))

    Eh, ezek a fránya döntések...ezt a gépet most olyan 120k-ból össze tudnám rakni 1050ti-vel, ami elég csábítóan hangzik.

    (#23618) kreten67: Az akkuról nincs infóm, azt megkérdezem majd. 16GB ram, 1TB SSD + 1TB HDD van benne. A tiedről jöhetne priviben infó, ha meg szeretnél szabadulni tőle. ;)

    (#23617) Mikulásbá: Akkor ez nem gsync-es sajna. De hát amennyit én játszottam az elmúlt fél évben, valahogy túlélném.

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák