Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz RM007 #21532 üzenetére

    Én meg ha úgy érzem kevés a gép besétálok a boltba és veszek egy újat ezzel kb 100+ órányi sz*pást megspórolva na meg nem kevés pénzt is.

    Ja és kapok 2-3 év garit is érte. Fel nem tudom fogni ésszel mi értelme van annak amit csinálsz meg egyesek csinálnak, hogy értékes idejüket ebbe ölik ha csak azt nézzük hogy 50 órányi kutatói munkát beleöltél (és akkor még keveset mondtam) és 3k s órabérrel számolunk (ami még nagyon nem is sok) az 150k pénznyi idő kidobva az ablakon....

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

  • RM007

    addikt

    válasz RM007 #21532 üzenetére

    Barátok közt S09E03

    Megosztom veletek mi történt eddig.

    Találtam valakit a Techinferno oldalán egy Klem nevű bios modder-t. Na ő segítőkész volt ellentétben azzal a két személlyel szemben, kiket korábban ostromoltam az msi-nél aszem. :U Kevin Costner és Svet Kovich nem vett komolyan. Az is igaz rossz helyen keresgéltem, mint utólag kiderült ezek színészek, de akkor is nekem ne pislogjanak. :U

    Szóval miután elmondtam a problémám javasolt egy másik bios-t. Felraktam, majd mivel nem vettem észre változást csináltunk egy bios diagnosztikát, lementés, elküldés és a részéről átdolgozás, visszapostázás, telepítés. A helyzet maradt a régi az adott 2 tesztprogrammal kapcsolatban, de ekkor észrevettem egy nagy hiányosságot a részemről. Figyelmetlen voltam.....a 3DMark11 tesztet lefuttattam extrém beállítás mellett is, és ott meglepetésemre a combined teszt alatt sem volt fennakadás, belassulás, fényhalványulás, fogyasztásmérő halál stb....egyenletes fps értékekkel végigtolta.

    Így hagytam a témát lezárni, főleg mert a mérőcském 191W teljesítményt is nyaldosott. Akkor viszont ezt a témát nem feszegetem és kínozok tovább valakit. Megköszöntem a munkát és némi tiszteletdíj mellett elköszöntem segítőmtől. Ekkor ért a nagy meglepetés. A bios menüben észrevettem egy kis változást. :D Az eddigi szegényes beállítások megváltoztak és kibővült egy adminisztrátori menüponttal. :Y




    stb......majd 1 percig pörgethetem a dolgot. Alig van olyan amiről tudom micsoda. :)
    Kaptam egy feltört bios-t?

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák