Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz Muerte #18908 üzenetére

    ezzel tisztában vagyok, csak mikor leírtam az igényeimet ott, és hogy azért az összegért nincs gép, ott mondom jóvanakkor, meg mit akarok már 300Kért, néha már-már bicskanyitogató volt, főleg hogy 3 éve ugyanez el volt játszva, és a színvonal nem változott.

    persze utána más meg szólt, hogy ha már gamer noti, akkor jöjjek inkább ide...nem is kellett sokat filozofálni, neekm a notebookcheck eredmények, meg még pár teszt oldal és az itteni hozzászólások meggyőztek, hogy nem fogok mellényúlni. Sőt, még kellemes meglepetés is ért, mert az igényeimet a kapott színvonal alá lőttem be.

    az biztos, hogy ha gamer gép, akkor mnár inkább ide jövök legközelebb is, mert több segítséget kaptam.

    [ Szerkesztve ]

  • #86952448

    törölt tag

    válasz Muerte #18908 üzenetére

    Kétszer hoztam önálló döntést 3 héten belül. Én vettem itt az elmúlt 3 hétben a legtöbb gamer laptopot. Neked más bajod van.

    A fórumok moderátorai általában PM-ben rendezik, amit nem illik nyilvánosan rendezni. 4 év alatt ezt elsajátíthattad volna. 15 éve kezdő moderátorként engem is kioktattak, amikor például beleírtam valaki hozzászólásába, vagy nyilvánosan tettem helyre nem nyilvánosan rendezendő kérdéseket. Ha úgy érzed, hogy ez mások hasznára vált, akkor indokod van rá, hogy így rendezted.

    Egyébként ne haragudj, valóban nehéz eset vagyok. Nem igazán érdekel, az on-off topic kérdés, belefáradtam már a viselkedésbe. Jogos amit írtál.

    ---

    Mindenki: megígérem, hogy majd tudatom, mit vettem végül. De csak ha bevált, és végleges.

Új hozzászólás Aktív témák