Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz [-HERO-] #12782 üzenetére

    Sanszos hogy 3 szor kell majd beküldenem, hogy megtalálják a hibát mert nekem is van, hogy furmark prime 95 is fut félórát és semmi baj :D Szóval a szerviz is ezzel fog kezdeni aztán visszaadja, hogy ez tökéletes szinte már érzem.. :DDD persze csak azután miután 12 nap múlva elutasítják a honosítást majd prémium supporton kell csetelve ecsetelgetnem, hogy hát előző tulaj is én vagyok meg a mostani új tulaj is én leszek ugyan már engedélyezzék... majd ezek után 1 hét adminisztráció és 3 szor 2 hét garancia sírás lesz és röpke 3 hónap múlva már lesz is talán AW gépem :D Ez kb előre borítéklom és igen ebbe az a legszebb, hogy ez lenne a munkagépem... csak azért nem vagyok bajban mert még 1 hónapig itt van nálam a már eladod g751 em...

    Most lehetnék mérges és már rég csapkodhatnám az asztalt, hogy kiadtam 500k t és kaptam egy raklap nullát amit még szervizelni sem lehet magyarországon pedig unios államba vettem, de nem teszem mert nincs értelme :D Ez ilyen.. Jól tudtam, azzal, hogy külföldről veszek egy gépet önként ülök bele abba a bizonyos f*szba és még tapsikoltam is közben de jó lesz nekem. :D

    Sajnos ez a 1000 ből 1 eset az pont én vagyok türelemmel végig szívom aztán a végén lesz egy logut cikk belőle talán másoknak segít majd :)

    Köszi amúgy a biztatást :B

    (#12781) Dhampir
    Ez ízlések és pofonok nálam ha 60 alatt van már rossz és nem szeretem a grafikát is ultránál lentebb venni mert az már nem élvezet. Ilyen játékokkal inkább nem játszok ahol nem tudnám kiélvezni a készítő által megálmodott világot.

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

  • kreten67

    senior tag

    válasz [-HERO-] #12782 üzenetére

    Ezért kell Dell - Alienware gépet venni europán belül ,hogy ne keljen honosítani még a garit se.
    Egy EU-s Dell gépet nem kell küldened gariba sehová és 2-3 napot vársz a javításra általában. Azért az 2-3 nap meg nem a "világvége",legalább jut idő a haverokra - nőkre és piára.

Új hozzászólás Aktív témák