Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65537792

    törölt tag

    válasz KillHates #96993 üzenetére

    Tavaly, tavaly előtt volt jó.
    Most....Nem tudom mi változott, de egyre több az elmebeteg.
    Példa... Razer Blade 15. Ára látható. Szerintem jó áron van.
    Ajánlat: PS5 + 6700HQ, GTX 1060 laptop. 1:1be csere, mert az illető szerint ez így egy árban lenne.
    De amikor ész érvekkel elmondod neki, hogy miért nem vagy megsértődik vagy nem érti meg.
    400-ért viszem a 155W-os 3080as MSI-t, mert annyija van rá embert nem is említem. :))

    Persze vannak kivételek. De egyre ritkább.

    #96992echterion

    Ha megnézed a hsz-eim, írtam kb. mennyire saccolom a géped. 420-430-at írtam talán. Ezt tartom.
    Nem rég volt nálam ugyan olyan, 390be ment el. Ez kellő referencia lehet, hogy kb a tied mennyit érhet a használtpiacon. Néha várni kell, sokat. De jönni fog valaki.
    Pár jó SAJÁT kép kell, meg sallangmentes leírás. Akit érdekel úgy is írni fog és megkérdezi amit tudni akar.

    Nem tudom elképzelni, hogy egy 410-420as ajánlatot nem írt valaki. Ha nem, akkor valamiért elkerülte az emberek figyelmét.

    Vagy amit már Kill-nek is említettem, hogy bele kell menni a csere-berébe és görgetni magad előtt a cuccokat. Igaz később, de kiszedheted belőle azt a pénzt amit eredetileg akartál. Tudom erre nem sok mindenkinek van ideje, energiája.

Új hozzászólás Aktív témák