Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz gurus #69030 üzenetére

    FPS-ben borzasztó zavaró; de a legtöbb FPS-ben ELEVE ki van kapcsolva és a mazochistákra bízzák ennek a bekapcsolását, viszont TPS játékokban nagyon ott van! Mivel ott a karaktered eleve magától céloz, csupán a nézőpontot határozod meg az egérrel, a szemeddel finomítasz rajta a TOBII által. A Tomb Raider-ben beszarás jó volt. Most várom, hogy a Genshin Impact-ra legyen :B Meglepően sok játék támogatja: [link]
    A biztonsági része, hibátlal, gyors és pontos mint az Apple FaceID-ja. Már a fizetéses dolgaimat is így intézem és a Windows beállításait is csak én tudom elvégezni. Nagyon tetszik, hogyha nem nézem a gépet (pl. telefont nyomkodok előtte) akkor leveszi a fényerőt (ezért az OLED nagyon hálás) illetve, ha felállok a gép elől, akkor zárolja, majd egy idő után alvó módba is teszi.
    Szerintem az egyik legjobb fejlesztés amit mostanában beraktak gépbe; nekem már nem lesz TOBII nélküli gépem. Ez olyami mint a távirányítós csomagtérajtó; nincs is annál jobb dolog, mint amikor teli a kezed és még a poetseden is lóg egy bevásáló szatyor és mire odamész a kocsihoz, ki van nyitva a csomagtartó...

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák