Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Pocok256 #60247 üzenetére

    Aztán ahogy páran sírtatok miért nyirbálják meg a bios funkciókat, nehogy a felelőtlen hozzá nem értő user már a 2. héten szervizbe postázzon vissza. Csak semmi nyúlka-piszka ezért zárnak a gyártók. Meg milyen 2, 3 év? Aki kukába dobja az nem érdemel semmit. Éppen most nézegettem a 2010-es évek dvd, bluray lemezre felírt játékait.....hát ha a lemez olvasható a játék használható az új gépeken is. Vagy azok már nem tudják? Ami régi miért kuka? Kreten67 nyomna neked most egy barackot a fejedre. :K
    Ja hisz el lesz adva, és aki megveszi az mit csinál vele? Meg ügye át lesz verve, már csak egy szög hiányzik a lapos koporsójából, hamar be fog halni.

    Esküszöm annyit röhögök én is rajtatok időnként. :D
    Én nem izzadok és esek kétségbe ha a napi fps adagom kimarad. Főleg most egy kib@szott semmi kondi miatt......meg ennek akár 3 hét javítása...aha persze :U stb. Sem a gyártók fogják nekem megmondani hogyan létezhessek, használjak otthon komolynak mondott lapost. Komoly az mindig amim van és használok.
    (Mond csak melyik mai játékot nem viszi a 4.gen cpu-m? Ezt már annyiszor elsütötted nem emlékszel?......tudom hogy ez is a fejedben van)
    Szegény MaxxDamage megmentett a kukába hajítástól egy elavult laptopot amitől a gazdája biztos gyorsan szabadulni akart, de legalább olcsó volt, biztos sopánkodik is miatta olyan lassú szaggat össze-vissza, és sírdogál nagyokat......3080 kellett volna. :O :DDD

    Az emberekre rátukmálják a sok szart embertelen áron, és valahol mindig fog hibát találni még azon is egészen addig amíg el nem adja, majd kezdődik minden elölről. Nem beszélve 4k alatt lassan ciki játszani, nem trendi, jaj csak nehogy megtudja valaki. :D

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák