Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz RM007 #53534 üzenetére

    Hmm, úgy néz ki hogy eléggé félreértetted ami írtam. Én csak azt javasoltam hogy inkább használd a gépet mint bütyköld, mert már nem először tolsz ki magaddal. Múltkor is sony m2 kártyát akartál rendelni mert hogy sd kátyával bővítenéd a tárhelyet, ha akkor nem szólnak hogy az nem lesz jó akkor meg is veszed és ez csak az egyik ányékra vetődésed. Azért foglalkozom vele mert minden ilyet ide beírsz és má fárasztó nézni hogy x.-ik alkalommal tolsz ki magaddal. A leírtakat meg vagy nem értelmezed vagy félreérted. Ha nem tetszik hogy a hozzászolásaidra válaszolnak, reagálnak akkor ne fórumozz, erre mást nem lehet írni.
    Amikor azt írtam hogy "nem ismerek olyat" azt a való világra értettem nem pedig a fórumra, én innét nem ismerek senkit személyesen. Leírom még egyszer hátha úgy nem lesz félreérthető: a személyes ismerőseim nem tuningolnak semmit, csak megveszik és használják. Példálózhatsz echterion fórumtással nyugodtan hogy milyen tuningot, uv-t vagy egyebeket használ, mert én őt nem ismerem. Ez egy fórum amíg valakiról csak annyit tudok hogy mi a nickje és milyen avatárja van addig őt nem ismerem.
    Tipp: próbáld meg néha átgondolni alaposan amit mások írnak ahelyett hogy a hozzászólásokban a gyülöletet keresed.

Új hozzászólás Aktív témák