Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    A történtekhez ismerni kell az előéletem :) Mindennel ezt csináltam. Fényképező, objektívek, mobil, tablet...egyedül a feleségem nem cserélgettem eddig (nem is tervezem) :D Nem egyedül szenvedek ebben a furcsa kórban. A gyógyulás jelei már mutatkoznak. 15 éve ezt csinálom. Eljutottam odáig, hogy meg tudok nyugodni hónapokra egy adott telefon, vagy fényképező mellett. Most az igényeim miatt belecsöppentem a gamer noti világába, hát persze, hogy ugyanezt csinálom az újdonság miatt.
    Szóval a Predatorral nincs semmi gond, illetve nem vele van a gond, hanem velem :( Félek is egy kicsit a cserétől (beszámítják), mert nagyon összeállt most a gép minden tekintetben, erre feladom a bizonytalanért.

    Olvastam rosszakat a Scar II-ről, mint ahogy minden gépről lehet olvasni jót/rosszat. Néhány dolog nagyon felpiszkált, ezért is vállalom a rizikót. Asus pro:

    - kisebb kasztni
    - a design nagyon bejön, szinte kávamentes kijelző is
    - elvileg sokkal jobb hang
    - nagyobb akksi
    - a panel színvisszaadás szempontjából és képfrissítés szempontjából is sokkal jobb
    - RGB keyboard
    - könnyebb
    - szeptemberig gari is van az Asusra

    Ha beválik, becs szó, hogy megmarad egy ideig :D

    gago1975: köszi, olvastam a tesztet. Megvannak a korlátai, mint minden gépnek, de KH majd picit kitolja ezeket ;]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák