Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz x_o_n #24005 üzenetére

    A nagyjába belenéztem korábban, de sosem játszottam ki őket, mindig beleuntam, majd jött egy másik. Most ezt a Battlefront 2 nevű gyöngyszemet tolom egyfolytában, annak is a multi űrcsatás részét gamepoddal. Nagy szívás ez a cpu melegedés, de mintha találtam volna az XTU-ban valamit amit eddig nem minuszóltam még le és így megszüntek a 90 fokok. Igaz néha beröccen a kép, de a hőfok 80C körül alakul a cpu eredeti órajelein. :)

    Eddig 3 játékot vettem meg eredetibe
    1, Middle-earth Shadow of War.....most egy kicsit hanyagolom, de elképesztően jó.
    2, Kingdom Come Deliverance......ide várom a magyarítást, ami már javában készül és hamarosan lesz hozzá egy letölthető verzió.
    3. Star Wars: Battlefront 2...amit már lassan az egész világ tud. :D

    És momentán kellene valami autós még a listára. A Need for speed payback-en gondolkodom, csak vacillálok még egy kicsit mert meg van a virágbolti változata, viszont legutóbb mikor behalt a rendszerem éppen azt pucoltam le a gépemről, mert nem működött rendesen.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák