Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz KillHates #100118 üzenetére

    A helyi TV szolgaltato kb 2 honapja kuldott egy levelet, hogy a boxot cserelni kellene, ballagjunk be a levellel. Az uj mar 4K, meg mar digitalisan rogzit es 7 napig barmit vissza lehet nezni, stb. (eddig se hasznaltuk, de gyereknek jo a helyi nyelven nezni az Igen Sef itteni valtozatat.)

    Penteken bementem. Adtak egy uj boxot, a boxhoz egy uj taviranyitot. A taviranyito csomagjaban alul volt 2 AAA elem, nehogy ne mukodjon. A cserenel kaptam papir szatyrot, nem am kezben kell vinni a boxot es a taviranyitot. (a box akkora, mint egy WD Elements 2,5" vinyo)

    Az alairas nyilvan a pultba epitett Wacom tablan. Az egeszrol keszulo digitalis bizonylat az email fiokomban landolt. Aztan meg egy alairas kellett, mert a sok pontom hatasara havi 2 euroval olcsobb lett az elofizu.

    Haza erve bedugtam az uj boxot a regi helyere - pedig adtak hozza uj HDMI kabelt es ethernet kabelt is, sot meg a kabelt elrejtendo spiralbol is volt a dobozban vagy fel meter.

    A regi boxot vagy adjam le nekik, vagy legyek szives elvinni a hulladek udvarba. Amelyik nekem szimpibb.

    Ez mar egesz ugyfel kozpontu ugyintezes volt, tiszta nyugaton erzem magam....

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák