Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    Sziasztok!
    Vásároltam egy Vakoss vezeték nélküli kontrollert és azt tapasztaltam, hogy a jobb vibrációs motor gyengébben rezeg, mint a bal. Kérdésem az lenne, hogy ez általános dolog? Mármint PS3-4, Xbox 360-One vagy más gyártók PC-s eszközeinél is ez van, vagy ott ugyan olyan erősen rezeg mindkettő?
    Driver telepítve, és a rezgés erőssége azonosra van állítva.
    Találkozott már valaki ilyen esettel?

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz molll #3597 üzenetére

    Köszi az infót, kiindulásnak ez már jó. Így értem, hogy miért lehet gyengébb az egyik oldal rezgése.
    De akkor a PS3 kontrollernek is eltérő erősségű rezgése van? Mert TechN7ne azt mondta, hogy azoknál nincs ilyen. Vagy azokat úgy csinálják, hogy egyik azonos, másik nem?

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    Sziasztok!
    Xbox 360 kontrollernél hol lehet állítani a rezgés erősségét windowson belül? A tulajdonságoknál nincs olyan tesztfül, ahol lehet érzékenységet állítani és tesztelni, hogy működik-e, viszont a 2000 Ft-os nonamen lehet. Vagy annak csak 1 erőssége van, és mindig ahhoz igazodik, ahogy a játék meg van írva?
    Illetve lehet úgy használni, hogy a headset kimenetén hallható legyen a játék zenéje, és a párbeszéd?
    Chatpad-del lehet pl webcímet beírni, amolyan távirányító funkcióban?

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    Sziasztok!
    Ide is írom, hátha találkozott már valaki ezzel a hibával:
    "Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem, mert lassan kihullik a maradék hajam is.
    Van egy Xbox 360 vezeték nélküli kontrollerem, hozzá egy USB-s vevő és egy Play&Charge Kit-em.
    Tavaly szeptemberben még minden tökéletesen ment, de azóta nem akar működni a dolog. A kontroller simán aksiról vagy elemről nem kapcsol be, a vevőt nem érzékeli a Windows, de ha pl rákötöm a töltő kábelt, akkor a töltő led csak felvillan egy pillanatra, eszközkezelőben ugyan megjelenik a toltő kit, de nem tölt semmit és ha megnyomom a kontrolleren a nagy gombot, akkor csak villog de nem talál semmit.
    Jelenleg a Windows 10 őszi frissítése van fent, de frissítés előtt se ment. Az elmúlt 1 évben kicsit hanyagoltam az eszközt, de a napokban újra játszottam volna vele, de semmi.
    Találkozott már valaki ilyennel?
    Kipróbáltam a laptopomon, ott ugyan megtalálja sárga felkiáltójelesen, de a manuális hozzáadás meg hibára fut. Hiába jelölöm ki, hogy melyik illesztőt telepítse, hibaüzenetet ad, hogy nem sikerült. De a gépem még nem is érzékeli. Kipróbáltam az összes usb porton, illetve egy külső hdd-vel is megnéztem a portokat, azt viszont megtalálta."

    Kb. a se kép se hang jellemzi most a helyzetet. A napokban újra szerettem volna használni, de eddig csak az időmet rabolja, hogy túrom a netet, mindent kipróbálok, de semmi. Elég bosszantó, mert lassan csak arra tudok gondolni, hogy fizikai sérülése van, ami meglepne, tekintve, hogy az elmúlt 1 évet az asztalomon töltötte a szett úgy, hogy hozzá se nyúltam.

    Ha bárkinek van még ötlete vagy megoldása, örömmel fogadom és előre is köszönöm!!

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz Atla #4179 üzenetére

    Megvan mi(k) volt(ak) a baj(ok):
    - vevőben az F1 biztosíték kiégett, szériahiba elvileg (joysefke, köszi az infót), át lett kötve egy vezetékkel, most működik. Win 10 kapásból felismeri.
    - az aksipakkban a 2 aksicella kuka, teljesen nullára merült, úgyhogy szétbontottam és áthidaló megoldásnak betettem másik 2 aksit, majd összeragasztottam a tokot
    - az elemtartóban meg még korábban kifolyt az elem és ezért nem érintkezett, kicsit lepucoltam, és most az is működik.
    Jól összejött minden. Most majd vehetek egy új elemtartót meg aksit, de legalább nem kuka.
    Köszi a segítséget!

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz dandyn #4196 üzenetére

    Hali!
    X360 még nem BT alapú, hogy tudd használni, mondjuk pc-n, akkor kell a vevőegység.
    Csomagban szokták is árulni "xbox 360 wireless controller for microsoft windows" néven, de itt aprón is szokott lenni pakkban.

    Vagy ahogy fuze is írja, akkor Xbox One S-ből kell BT-s, mert a sima One se BT alapú.

    [ Szerkesztve ]

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz The Feri #4264 üzenetére

    A Mode vagy a Select gombokkal tudod váltogatni, hogy milyen funkciók legyenek kiosztva rá.
    Az egyik állásban gomboknak érzékeli, a másikban a kar irányában.
    Ha jól emlékszem a kontroller elején van 4 led, ebből 2 jelzi, hogy melyik módban vagy.

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    Sziasztok!
    Nincs valakinek egy felesleges elemtartója (eredeti lenne a legjobb), amit nem használ?
    Sikeresen kifolyt az elem, próbáltam megcsinálni, de sajna nem az igazi (pl. ragasztás miatt nagyobb a távolság, így az érintkezőhöz kell valami, ami lenyomja).
    Néztem utángyártott tartót, de nem vagyok benne biztos, hogy jók a méretek, meg ha már egyszer veszek egy újat, akkor eredetit vennék.
    Előre is köszi!

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Új hozzászólás Aktív témák