Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz v2izzy #329 üzenetére

    Azt hiszem ebbe "belenyultál" mert ugy veszem észre ez éppoly meddő vita mint az ATI vs. Nvidia szokott lenni! Bár a topicra csak most találtam rá....nem tudom itt mennyire megy "vérre" :DDD ez a dolog...remélem semennyire! :R
    Saját vélemény: Én Xbox360 kontrollert vettem(vezetékes verzio) és végletekig elégedett vagyok vele (bár csak hobby játékos vagyok,, nem hardcore) ! Még a "támogatott" fps-ekhez is hozzászoktam Gamepaddal.....Bár hallotam nagyon sok jót a Rumblepadról is,,,én a két analog "gomb" miatt döntöttem az X360 kontrollere melett....Autós játékokban fenomenális....gáz adagoláshoz tökéletes....Mondják hogy ugyanez megoldható a kis Joy-okkal is a tetején, de én átálitottam kiváncsiságból, és nem birtam megszokni azt a fajta gázadást meg fékezést.....Kényelmes, jól kézreáll,,,átgondolt konstrukció....(pld a kábel végén a csatlakozó hogy ne a gépet rántsd le a helyéről,ha "megrugod" a kábelt, nem egyszer jött igazán jól nálunk) és nagyon ritka hogy ne legyen támogatva....
    Többet nem t'ok monnani,,kérem kapcsojja ki :DDD

  • Manson^

    tag

    válasz v2izzy #331 üzenetére

    Olyan nincs, hogy egy gamepad force feed back-es. Ebbe most nem mennék bele, nézz utána mi az az FFB, hogyan is működik kormánynál, joysticknál és megérted miért nincs. Van rezgős gamepad, dupla rezgő motoros is (ha jól tudom mindkét említett gamepad ilyen), rosszabb-jobb minőségű rezgős, de ffb nincs.

  • twine

    addikt

    válasz v2izzy #331 üzenetére

    Szerintem ne agyalj rajta túl sokat....ha belefér a keretbe, vedd meg az X360 kontrollert,,és használd egészséggel! Ha megvetted és használod rájössz miért mondtam hogy nem kell azon annyit agyalni.....Nekem pld a gyári "gombkiosztáson" még egyszer nem kellet álitanom hogy a gáz, a lövés vagy bármi egyéb, más gombon legyen....Megveszed, csatlakoztatod, a játékot elindítod, az felismeri,, és játszol.........kényelmesen hátradőlve...Ennyi...ha nagyon akarod egy két játékban a rezgés milyenségét, erejét esetleg átálítod....magyarul úgy jó ahogy van...

    Több embertől hallotam már hogy a Microsoftnak csak és kizárólag perifériával kellene foglalkoznia mert abban k*rv@ jó.....és tényleg....billzet, egér, gamepad.....mindegyik minőségi, kényelmes termék..... ;)

Új hozzászólás Aktív témák