Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz DeFranco #2612 üzenetére

    mostmár kipróbáltam én is win8.1-en (virtualbox-ban), nekem is felrakta az f710 driver-t és felkiáltó jeles lett. nem volt 2 perc mire megjavítottam. játék nincsen fenn, de steam big picture módban jól működött (leszámtva, hogy az egész big picture szaggatott mint a fene a VBox miatt)

    win8.1-es fix, legalábbis próbáljátok meg, ha nem megy:

    x-input módban legyen
    angol win8.1-en
    device manager, kiválasztjátok a felkiáltójeles F710 bejegyzést, jobb gomb properties, driver, update driver..., browse my computer for..., let me pick from a list, lista alján xbox peripherials, next, xbox 360 controller, next install és jó lesz. valahol menetközben rá fog kérdezni, hogy biztosan akarod-e, mert nem biztos, hogy kompatibilis. biztosan akarod.

    kb magyarul ilyesmi lehet
    eszközkezelő, kiválasztjátok a felkiáltójeles F710 bejegyzést, részletek, meghajtó fül, meghajtó frissítése, számítógép böngészése a két lehetőség közül, alsó gomb (én választom ki egy listáról), lista alján xbox kiegészítők, következő, xbox vezetékes vezérlő, következő, telepítés. ha rákérdez, akkor igen, akarod.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák