Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz DeFranco #1191 üzenetére

    Lehetséges bár nem tudom nekem trampli kezem van,így fogásilag egy Tripla XXL-es keblet is át tudok tapintani,így nem tudom mennyire áll majd rá a kezem a termékre. :))
    Gondolom érdemes nagyobb szaküzletekbe bemenni,és elő tapintani milyen a kiválasztandó termék.Remélem lesznek hosztesz lányok is mellette :DDD
    Volt egerem ami cirka 2 Xbox gamepad árával vetekedett,de egy jó óra játék után úgy állt tőle a kezem mint a Horrorra Akadva filmből a kicsi én-nek :DDD
    Ahogy elnézem nem vészes bár a méreteket,és a formát érdemes lenne kitapintani,mennyire illik bele a kezembe tenyerestül.
    Mondjuk utálom azokat a műanyag borítású termékeket amitől az ember keze izzad mint az atom,és ha nem szeretném akkor egy kiló púdert kéne a tenyerembe szórni,és úgy neki állni játszani,mert máskülönben sikamlós lesz az élvezet főleg a most jövő dög melegbe. :) :(

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák