Aktív témák

  • GG888

    senior tag

    Nos, mivel mostanság úgysem tudom mivel eltölteni az időmet, hiszen a tanulás nem igazán az a dolog, amit szívesen csinálok, úgy döntöttem, csinálok itt egy blogot a PH!-n.
    Akkor egy kis bemutatkozás: egy abszolút nem átlagos, 15 éves srác, aki Dunaharasztiban lakik, de minden reggel fél órát görnyed a BKV ZRt. jóvoltából a héven, míg eljut Szigetszentmiklósra, a B. K. Gimnáziumba. Most a 10.-et taposom, szal most vagyok ott 6 éve.

    Nem is tudom, hogy hol kezdjem...talán a nyaramnál.
    Mint inden gimnazista életében, már a hétvége is igazi élmény, hát még a vakáció.

    Hát én rettenetesen élveztem a nyaramat. Kb 2 hetet voltam otthon, azt is csak azért, hogy kipihenjem magam egy kicsit. A nyár további részét azzal töltöttem, hogy voltam egy szlovákiába rendezett bicajtúra részese, illetve az, hogy apámnál melóztam látástól mikulásig.
    A bicajtúráról, nem sokat mondhatok, a táj persze marhára szép volt (Alacsony Tátra), csak hát a terepviszonyok nem igen biciklitúrákra lettek kitalálva. Mindent összevetve, remek, kihívásokkal teli, szülőmentes, nyugis kis kikapcsolódás volt ez.

    To be continued..., de most megyek

    pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

  • GG888

    senior tag

    Még annyit, hogy Tomcat az Isten, ekkora arcot még nem hordott hátán a Föld, mindenkinek ajánlom a blogját és a pólóit is persze

    pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

Aktív témák