Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #86714 üzenetére

    "ha a Garmint rakom bt-ra majd rögtön a mobilt akkor ezek után nem csatlakoznak....ha ez fordítva történik akkor tökéletes."

    Ez is logikus valamilyen szinten, mert ha a garminon bekapcsolod a BT-t (vagy magát az eszközt), akkor rögtön keres kapcsolatot. Ha elsőre nem talál, akkor meg később, amikor a mobilt (vagy azon a bt-t) bekapcsolod, akkor már nem is keresi. Fordítva meg a telefon nem keres külön kapcsolatokat, ilyenkor én be szoktam zárni az appot, és újraindítom, akkor indulásnál megint körülnéz, és megtalálja. Ez segít akkor is, ha valamiért leszakadtak.

    Ez a BT4.0 meg nekem 'új', amióta futós órám van (az FR235 volt az első, valamikor 2015/16-ban), nekem azóta ment mindig a telefon több eszközzel, eszembe nem jutott, hogy valami még régebbi szabványt használ. Bár gondolom ez is olyan, mint a GPS, hogy az olcsó mobilokba minél olcsóbb alkatrészeket vesznek, aztán így keletkeznek a városi legendák, hogy a telefon (így általában) GPS-e szar, meg hogy nem tud több eszközhöz csatlakozni BT-n. Na ja, nem véletlenül kerül a telefonok között is az egyik x, a másik 2x, a harmadik meg 3x összegbe...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák