Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz inf3rno #75594 üzenetére

    Ha úsztam is 120 fölé nem nagyon ment a pulzusom, pedig meghajtottam magam. Nekem a terheléses cukorvizsgálat során is nagyon gyorsan visszaállt a normálisra az értékem. Tavaly nyáron kicsit kekeckedtem, hogy 100 darab négyütemű menne-e. Elég hamar elértem a célt. Azt hiszem 1 hónapon belül meglett a cél és csináltam pár hétig még, de azért éreztem, hogy a súlyommal nem kellene erőltetni. Ezért váltottam az úszásra. Ott elértem, hogy a 25-ös medencében 1 óra alatt meglegyen a 100 hossz. Pedig az első alkalommal a 30-nál már köptem a tüdöm. De büszke volt, amikor meglett az 50 hossz. Majd 75, 80 és így emeltem a célokat. Csak most a karkörzés se megy :/

    Ami a célom, hogy ha felmegyek a 2. emeletre, akkor ne érezzem, hogy megemelkedett a pulzusom. Most - nem nevetni - egy Xiaomi Miband 6 van. Igaz nem egy orvosi műszer, de mér pulzust. Az nem elég?
    Cipő kapcsán majd akkor megvárom Lanyus ajánlásait. (Közelben a futashoz.hu bolt található. Oda célszerű elmenni vagy inkább inkább valami jobb bolt lenne az ajánlott?)

    Nem akarok egy hét alatt lefogyni, inkább nem akarok 60 évesen egy lerobbant vén trotty lenni. Ha így folytatnám, mint most, akkor nagy baj lenne. Ezt akarom megelőzni.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák