Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Gothmog #64666 üzenetére

    Ja, akartam is már írni, hogy a legutóbbi panaszkodásom után változtattam egy-két apróságon és azóta sokkal jobban bírja. Tegnap pont elfelejtettem ránézni az akkustatisztikára, mielőtt töltőre raktam volna, de azt tudom, hogy 10 nappal azelőtt töltöttem utoljára, 8%-on állt a végén, és olyan 11-11 és fél óra GPS használat van ebben. Viszont az egyik, amit változtattam, hogy kevesebben van rajtam napközben (éjszakára azért marad). Ez mondjuk nem befolyásolja azt, hogy edzés közben is kevésbé merül. Ami erre hatással lehet, hogy a night mode-ot mindig bekapcsolom. Egyrészt futni még így nyáron is sajnos legtöbbször (hétköznap legalábbis) sötétben tudok elmenni. Az órát meg gyakran nézegetem, ezért eddig ilyenkor ugye felvillant full fényerőn. A night mode óvatos kis derengése elég, hogy lássam mi van a kijelzőn és úgy tűnik kevesebbet fogyaszt folyamatosan pislákolva.
    A harmadik "hack" meg az volt, hogy nem szedem le rögtön a töltőről, ha elérte a 100%-ot. Ez nem tudom mennyire placebo, lehet az előző két pont is megoldotta volna, de a lényeg, hogy most már elégedett vagyok a teljesítményével, azt hozza, amit a legelső hetekben, meg amit eleve vártam tőle.
    Ha még ezen is tuningol kicsit az új firmware, az király lesz (több panaszt is olvastam fórumon a frissítéssel kapcsolatban, így még most nem engedtem rá az órára, majd egy-két nap múlva).

Új hozzászólás Aktív témák