Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz ígyvanferi #48871 üzenetére

    [link] Összeszedtem az öltözéket, pár dolgot. (máskor ) Ebben van dekás ruhadarab is, ami nagyon jól szolgál odafent, mai napig. De találsz a neten hasonlókat, lényeg hogy a dzseki alá nem kell túlöltözni, másik kabát sem szükséges, nincs azzal a dzsekivel semmi baj.
    Én a - 5, -10 ben is max ráveszem a szélfogót/v.pergetőt az alap rétegre, meg a pólóra, semmi több. de ha jól érzem magam, dzsekit sem erőltetem. Leginkább végtagokat védem, kesztyűből lehet béleltebb, sapka sál mellé veszek símaszkot, kamásli esetleg. De én odafent sem öltözöm túl, annak ellenére sem, hogy a tempó nagyon változó, és eü/frissítés/navigálás stb bele bele szakít. Nekem fordított, mert a lassú tempónál ( mászás ) izzadok a leginkább....tehát nem a száraz tempó/sebesség adat a mérvadó. Egyébként is, a hideg az egész jó dolog, sok dologra pozitív hatással van, de ezzel is kellő körültekintéssel kell lenni. : )

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák