Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    Sziasztok!

    Jelenleg egy HiSoundAudio WOODUO 2-t hajtok egy Beyerdynamic a200p-ről.

    Ez a kombináció már elég közel jár az elképzelésemhez, de még ettől is jobban mélykiemelt fülesre szeretnék szert tenni, viszont nemtudom hogy mit lenne érdemes, egyáltalán van-e ilyen karakterisztikájú fülhallgató.

    Árkategória = maradjunk 5 számjegyen belül. Ha nem is most, de összegyűjtögetve később is be fogom szerezni. Nálam nagyobb Basshead-et keresve is nehéz találni, ráadásul a hangerőt is igencsak fel szoktam küldeni. A legtöbb ismerősöm már a jelenlegi szetten is csak szörnyűlködik, de nekem így esik jól zenét hallgatni, úgyhogy a miért jó ez és hasonló kérdéseket mellőzzük ha kérhetem.
    BASS szörnyegetegre vadászok és nem félek a zsebembe nyúlni ha megkapom érte amit szeretnék.
    Viszont itt jegyezném még meg, hogy a sok mély nem minden! Ezért is imádom a WooDuo2-t, mert amellett hogy nagyon sok mélye van a hangkép többi része sincs elhanyagolva. Szóval talán jobb megfogalmazás lenne az hogy, egy olyan _masszívan_ mélytúlsúlyozott fülest keresek, aminek a többi tartománya viszonylag kiegyensúlyozott.

  • freemanone

    őstag

    válasz f4lcon #62777 üzenetére

    Mint például? :) Szivesen utána olvasok, csak 1-2 támpont jól jönne, hogy mégis miket lenne érdemes, mert elég sok füles létezik, de masszív subbass overamp már kevesebb.

    (#62778) vicze1: Köszönöm, felkerült a listára, több helyen is dícsérik a subbass képességeit. Ráadásul az ára is teljesen baráti.
    Egyelőre olvasgatok review-kat, összehasonlításokat. Kipróbálni itthon ezeket a csodákat nagyon jó lenne vásárlás előtt, de nem ismerek olyan helyet, ahol ezt meg lehetne tenni.

Új hozzászólás Aktív témák