Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    barátnémnak jövő héten lesz névnapja és arra gondoltam, hogy valami nem túl drága, de normális fülhallgatót szerzek neki, mert ami most van az nem is szól olyan szépen meg kezd megtörni a vezetéke és kontakthibás kicsit...

    miket ajánlotok? max. 2-3ezerig szeretnék elmenni... nekem a pana mp3 discmanemhez a gyári fülhallgató k*rva szépen szólt, ezért márkában efelé kacsintgatok... vagy esetleg sennheiser/philips/sony... ár/érték arányban ennyiért melyikek a legjobbak? tudnátok esetleg konkrét típust mondani? (nem ilyen agybadugós érdekelne, hanem hagyományos)

    ui: sennheiser mx360-ast néztem legjobban, hogy az megáll 3 alatt és sokan dicsérik... tényleg ennyire jó, vagy más típust tudtok mondani, ami hasonlóan jó és esetleg olcsóbb?

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #8043 üzenetére

    pana rp-hv21e-k-t találtam a városban, amit kinéztem... elvileg van is készleten... sennheiser szinte esélytelen, mert nem volt sehol :( erről van valami tapasztalatotok?

    mod: bolt linkjét kiszedtem, ahol leírás volt...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák