Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falconer

    aktív tag

    válasz Jazz #8034 üzenetére

    Hu pedig már annyiszor belinkeltem....

    CX500 hometheaterhifi.com full review Fr response curve, THD, dynamic range, etc
    CX500 HiFi Test Magazin
    CX500 testberichte.de
    CX300, 300-II, 500 Grafikonok

    CX500ról azt írják mindenhol, hogy jóval komolyabb mint a kistesói. Részletgazdagabb középhangok, kiegyenlítettebb hangzás, stb. Nem egy kategória. Kényelmileg ugyanolyan az összes CX, amit néztél linket ott van külön szekció erről.

    A külső borító rész gumi? Hova kerül a hozzáadott párna-szivacs
    Fogalmam sincs, hogy mire gondolsz. Mi az a párna-szivacs, meg az a külső borító rész?

    Voyagenek nem játszik a CX500 - ő ilyeneket árul (baromi drágán), szóval tudja, hogy mit tud, és kell neki valami 50ezres cucc, ami hát nyílván simán otthagyja ezeket.

    Egyékbént akinek a pénz nem számít, és IEM kell, akkor a legjobb választás:
    JH Audio JH13Pro

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz Jazz #8034 üzenetére

    CX300 lógott nagyon sokáig a fülemben egész nap, mostanában CX300 II meg CX400 II-t váltogatom, ezeket árulom is, ezekkel van tapasztalatom. AKG K324P-m volt egy darabig, ez a CX széria szerintem kényelmesebb. Bár kényelemben eddigi etalon nálam a CX380 sport 2 volt, az szuper kényelmes. Kár, hogy nem szól elég jól.
    Szóval egész nap abszolút kényelmes, meg se lehet érezni.
    Külső része gumi, leszedhető, cserélhető. Alapból 3 féle méretet adnak (CX400 II-höz is, csak ahhoz adnak dupla hangszigetelőset, ami nem gyengén jobb, mint a sima), ezek cserélhetőek a cuccon.
    Számomra eddig mindent ver a CX400 2. Sima annyira nem jön be, illetve a G4ME se(most magam ellen beszélek, G4ME-t is árulok, de az nekem nem jött be), túl sok ezekben a mély. CX300 meg CX400 nagyon-nagyon hasonló, CX300 az asszimetrikus, szóval a nyak mögött át kell tenni, CX400-500 szimmetrikus. És a 400ashoz jár sok extra kis cucc, ami szerintem simán megéri az árát.
    Egyébként akcióban nálam 9k most a cx300 2, és 13k a cx400 2. Itteni, komolyabb embereknek -500ft kedvezmény jár mindkét árból. :)
    Illetve úgy néz ki, hétfőtől minden, itthon forgalmazott sennheisert tudok szerezni, bolti árnál kb 10%-al olcsóbban, cx300-400 árak is fognak zuhanni. :D

    [ Szerkesztve ]

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák