Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Gabbbb #77323 üzenetére

    Hát nem tudom, én nem bízom ezekben a kínai cuccokban. Vettem régebben még Se535-höz több fajta ilyen olcsó kábelt, de pár héten belül mindegyik kontaktos volt az mmcx csatinál is, meg volt ami e mellé még meg is tört valahol, pedig eléggé szoktam vigyázni a dolgaimra, és szinte soha nem volt még amúgy kábeltörésem.

    Nem tartozik ide kimondottan, csak megjegyzem, hogy egyre inkább úgy vagyok vele, hogy tényleg híg a leve az olcsó húsnak. Sok dologban inkább megveszem már a drágábbat, ami tényleg minőségi, mint az ilyen olcsó kínai cuccokat. Rendeltem pár fajta csukó és nyakpántot aliexpressről az utóbbi 1-2 évben, de mind olyan silány minőség volt, hiába olcsók. Aztán inkább vettem egy Peak Design pántot, jó drága ugyan, de sokkal jobban átgondolt a funkcionalitása, össze sem lehet hasonlítani a minőséget és ráadásul még support is van hozzá (hülyén hangzik, de ez van: rájöttek, hogy a csatlakozók gyengére sikerültek, és könnyen elszakadhatnak, ezért ingyen postáznak újakat, elég csak bejelenteni, hogy neked van). Fotós táskánál dettó: a sok silány kínai, amit megvettem 10-15€ árakon mind a fiókban vagy kukában végezte, mert képen jól néztek ki, de valóságban szörnyűek, de amennyit próbálkoztam a sok olcsóval, annak az árából kijött volna már simán egy minőségi is, ami meg évekig jó.

Új hozzászólás Aktív témák