Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92251648

    törölt tag

    válasz arpi145 #17724 üzenetére

    A hétvégén a pécsi IC-n tönkrement szeretett, de sok éves Koss fülesem. Nyár nincs mobil zene nélkül, ezért még a vonaton rendeltem kiváncsiságból egy HiFiman RE0 dugaszt 70 + 10 USD-ért. Ma (csütörtök reggel) már meg is érkezett Hong Kongból (ami önmagában is szenzációs teljesítmény).

    Nagyon új, ezért még torzít és kukorékol, de már most is elég korrekt hangja van. Lendületes, eleven muzsikusnak tűnik, tiszta közép- és magas tartománnyal, elég tág sávszélekkel, izgalmasan részletes produkcióval. Szépen jeleníti meg a hangszerarányokat is, ami ennyi pénzért meglepetés számomra. Olvastam, hogy többen hiányolják a basszusát, nekem egyáltalán nem tűnik mélyszegénynek, a fr. átvitel szép egyenletes sokáig. Tény, hogy most még rá kell segíteni az iAudio X5 lejátszóm EQ-jával 3-5 dB-t, de ahogy járódik, egyre kevésbé van rá szükség. A hajthatósággal sincs probléma, a Koss-hoz képest 2/3 akkora jelszinttel is beéri.

    Azt hiszem, kellemes társ lesz a tengerparti döglésekhez, unalmas vonatozásokhoz, relax munkaszünetekhez.

Új hozzászólás Aktív témák